کیف چرم فانتزی بهترین هدیه برای روز دختر!!

کیف زنانه، یکی از آن چیزهای زنانه است که در طول سال‌ها دستخوش دگرگونی‌های اساسی شده‌اند: نرم، با زنجیر یا بدون دسته، قابل حمل با دست، با اشکال عموما مستطیلی یا هندسی، مطمئناً جزو متنوع‌ترین کیف‌ها هستند.

کیف چرم فانتزی شانه ای که به آنها کیف شانه نیز می گویند، با بند یا نوار پارچه ای چرمی که به شما امکان می دهد آن را روی شانه یا حتی روی تخته حمل کنید (کیف های صلیب) متمایز می شوند.

اغلب آنها همچنین مجهز به دسته یا یک دسته تک و کمی بلندتر هستند، مانند کیف یا کیف های هوبو.

اغلب اتفاق می افتد که با نام کیف ها اشتباه گرفته شود، همچنین به این دلیل که بسیاری از آنها به قدری شبیه به یکدیگر هستند که اصلاً قابل تشخیص نیستند.

فقط چشم حواس یک مد لباس یا طراح مد نمی تواند اشتباه کند، برای بقیه این ما انسان های بیچاره هستیم که سعی می کنیم نام مناسبی را به شی مورد نظر خود بدهیم.

رایج ترین کیف، کیسه خرید یا خریدار است: اصطلاح انگلیسی زبان اساساً به کیف های زنانه ای اطلاق می شود که شبیه کیسه های خرید کلاسیک هستند.

طبیعتاً امروزه دیگر چنین نیست زیرا، علاوه بر یافتن آنها در پارچه یا PVC، در مواد بسیار گرانبهاتری نیز وجود دارند.

از ویژگی های اصلی آن می توان به دو دسته (که در صورت لزوم روی شانه نیز حمل می شود) و عدم بسته شدن زیپ اشاره کرد.

از طرف دیگر، کیف TOTE را می توان به دلیل داشتن دو دسته، شکل مستطیلی یا ذوزنقه ای و ابعاد آن، جادارترین نسخه خریدار در نظر گرفت (تعجبی ندارد که ترجمه از انگلیسی به معنای “کیف” است).

حتی یک کیف حمل و نقل در بالا باز یا با زیپ بسته می شود، اما اخیراً می توانیم آن را در اندازه های کوچکتر نیز برای عصر پیدا کنیم.

BAULETTO که به همان اندازه جادار است، اما در اندازه‌های مختلف و با سبکی ظریف‌تر موجود است: با شکل کشیده و دسته‌دار، برای روز رفتن به دفتر یا برای عصر، فقط در صورت مارک تجاری.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.