کاربرد پالتو چرم کوتاه زنانه در زمستان ارتقا پیدا خواهد کرد

آیا می توان کت را اتو کرد؟

البته می توانید و باید پالتو چرم کوتاه زنانه خود را اتو کنید. اگرچه کت به خودی خود تحت وزن خود صاف می شود، ممکن است چین و چروک ظاهر شود به عنوان مثال، اگر ناموفق روی لبه کت خود بنشینید.

برای اتو کردن سمت اشتباه، یک پارچه مرطوب لازم نیست – این روش به سادگی با اتو انجام می شود. آستین ها و یقه ها را باید از طریق نوار مرطوب اتو کنید. مراقب باشید:

صورت ممکن است خم شده یا مبهم باشد. اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه چین و چروک روی آرنج محصول وجود ندارد.اتوکشی را از جیب های مانتو شروع کنید، قسمت داخلی یقه و پشت یقه را تمام کنید.

برای چوب لباسی، توصیه می شود از روکش های مخصوص استفاده کنید که شکل خود را حفظ کرده و از ایجاد چین و چروک در عناصر گرد کت جلوگیری می کند.

برای جلوگیری از آسیب دیدن پارچه قسمت های جلویی محصول توسط سطح داغ اتو، توصیه می کنیم یک پارچه نازک مرطوب قرار دهید. اگر مواد پرز دارد، اتو را در جهت شمع، از بالا به پایین حرکت دهید. یک کت غیر کرکی باید از پایین تا سوراخ بازو اتو شود.

کت را بعد از اتو کردن چند ساعت روی رخت آویزان بگذارید و پس از آن می توانید با خیال راحت آن را بپوشید. اگر چیزی از پارچه مرغوب ساخته شده باشد، بیش از یک بار تمیز کردن و اتو کردن زنده می ماند و برای مدت طولانی ذخیره می شود.

دوخت مانتو از پارچه با کیفیت مناسب در استودیو آکاترینا سفارش داده شده است.اگرچه این یک روش اثبات شده است، اما خشکشویی به پارچه آسیب می رساند و عمر آن را کاهش می دهد.

سعی کنید خودتان از شر آلودگی ها خلاص شوید. لکه های تازه را می توان با برس و آب صابون پاک کرد. موارد پیچیده تر نیاز به استفاده از محصولات تمیز کننده دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.