پوشیدن جلیقه زنانه بلند توانسته کمردرد را از بین ببرد

ما عاشق جلیقه زنانه بلند هستیم چه یک جلیقه ساختار یافته باشد یا یک بافتنی سایز بزرگ، آنها هرگز در تکمیل هیچ لباسی کوتاهی نمی کنند – و ما را راحت نگه می دارند. اما با تطبیق پذیری آنها ممکن است سردرگمی نیز ایجاد شود.

ممکن است فکر کنید که چیزی ضخیم و در عین حال بدون آستین را می‌توان فقط برای آب و هوای بسیار خاص و بسیار عجیب استفاده کرد، اما راه‌هایی وجود دارد که مطمئن شوید از خرید خود بیشترین بهره را می‌برید. مانند هر گرایش دیگری، کارکردن آنها در یک ظاهر طراحی شده است.

به هر حال، داشتن خلاقیت در لباس‌ها به این معنی است که قطعات در کمد لباس‌های ما حداکثر پوشیده می‌شوند و تضمین می‌کنند که ما در مصرف بیش از حد کمک نمی‌کنیم.

اما گاهی اوقات ما گیج می شویم. و هنگامی که بلوک لباس به میان می آید، تنها اقدامی که باید انجام داد این است که به فیدهای اجتماعی خود نگاه کنید تا الهام درستی برای روشن کردن دوباره جرقه داشته باشید.
در اینجا برای نجات جلیقه‌های سراسر جهان از آینده‌ای تیره و تار در پشت کمد، سیزده لباس با هر نوع جلیقه وجود دارد که (امیدواریم) الهام بخش استایل خلاقانه شما باشد.


اگر قصد دارید در آب و هوای سرد و مرطوب پیاده روی کنید، یا به دنبال گزینه ای غیرپایین هستید، جلیقه Thermawrap Montbell (که در نسخه های مردانه و زنانه عرضه می شود) مدل مصنوعی مورد علاقه ما است.

Thermawrap با پرکننده Exceloft خود تعادل دمایی ایده‌آلی را ایجاد می‌کند و افراد فعال را گرم نگه می‌دارد اما آن‌ها را آنقدر داغ نمی‌کند که بیش از حد گرم شوند. وقتی باران یا برف می بارد، پارچه پوسته باد و قطرات را دفع می کند.

اما حتی زمانی که جلیقه خیس می شود، عایق مصنوعی همچنان شما را گرم نگه می دارد.

از آنجایی که به اندازه انتخاب های برتر ما پف کرده نیست، Thermawrap می تواند هم به عنوان لایه میانی و هم به عنوان لایه بالایی عمل کند (زیر یک ژاکت قرار می گیرد). و به راحتی تطبیق می‌یابد، چه در مسیر پیاده‌روی و چه در حال رفت‌وآمد به محل کار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.