لوله پلی اتیلن پنج لایه مهریه دختر 12ساله آمریکایی

این راهنمای طراحی اطلاعات و منابع لازم برای طراحی و نصب را فراهم می کندسیستم های تامین آب لوله پلی اتیلن پنج لایه در ساختمان های مسکونی.

آن شامل مفاهیم طراحی جامع و دستورالعمل نصب برای افزایش پذیرش واستفاده صحیح از PEX این سند برای پاسخگویی به نیازهای سازندگان خانه، طراحان،و پیمانکاران تجاری هدف آن معرفی کاربران بالقوه به PEX و فعال کردن آن استکاربران فعلی برای بهینه سازی لوله کشی PEX خود و به حداقل رساندن هزینه های سیستم.

علاوه بر این، خواهد شدبه بازرسان کد و صاحبان خانه اجازه می دهد تا با برنامه ها و عملکرد آشنا شوندویژگی ها و مزایای سیستم های تامین آب PEX.

زمینهپلی اتیلن متقاطع (PEX) یک لوله پلیمری با دمای بالا، انعطاف پذیر است.

پیوند متقابلفناوری برای اولین بار در اروپا توسعه یافت و از آن زمان در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفتانواع برنامه های کاربردی PEX سابقه 30 ساله استفاده موفق در بازار اروپا را داردبا آزمایش گسترده برای دوام و عملکرد مواد.

اولین بار در شمال معرفی شدآمریکا در سال 1984 که در آن عمدتاً برای گرمایش از کف تابشی استفاده شده است و اخیراًبرای سیستم های توزیع آب خانگی برای تامین آب سرد و گرم قابل شرب تایید شده استسیستم ها و همچنین سیستم های گرمایش هیدرونیک در تمام مدل های لوله کشی و کدهای مکانیکی در سراسرایالات متحده و کانادا.

به نظر می رسد مقایسه PEX با لوله پلی بوتیلن (PB) یک مانع بزرگ برای آن باشدپذیرش جریان اصلی توسط برخی از مقامات کد، پیمانکاران تجاری و صاحبان خانه.

اما نه همهپلاستیک ها یکسان هستند، همانطور که همه فلزات یکسان نیستند. اتصالات پلیمری برای لوله PEX بسیار دور استقوی تر و قابل اعتماد تر از موارد استفاده شده برای PB.

نتیجه فناوری مدرن پلیمر، PEXلوله کشی به گونه ای عمل می کند که قابلیت اطمینان، دوام و ایمنی برتر را فراهم می کند.

همچنین، جاریالزامات آزمایش برای PEX بسیار دقیق تر از زمانی است که لوله گذاری PB پذیرفته شد ودر مسکن نصب شده است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.