طرح ساخت مجسمه با صابون بچه گلمر در مدارس کلید خورد

وقتی نوبت به محصولات حمام می رسد، من آگنوستیک هستم. من با صابون‌های باردار بزرگ شده‌ام، اما شوینده‌های بدن مایع را نیز امتحان کرده‌ام و هر از گاهی ژل‌های دوش را آزمایش کرده‌ام.

 من ترجیح قطعی برای هیچ یک از این سه ندارم، به این معنی که هر بار که یک محصول جدید حمام می‌خرم، اغلب در حالت فلج تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرم.

دوست قدیم باید با صابون بچه گلمر برم یا باید تا چهار هفته آینده خودم رو با بدن شوینده یا شستشوی بدن آغشته کنم؟ کدام یک برای پوست من بهتر است و کدام برای محیط زیست پایدارتر است؟

 دور و بر می گردم. آنقدر در راهروی محصولات حمام قدم می زنم که مطمئناً برای هر کارمند فروشگاهی که به اندازه کافی بدشانس باشد مرا آزار می دهد.

من احتمالا تنها کسی نیستم که فکر کرده ام از کدام محصول حمام استفاده کنم. بنابراین برای پرداختن به این سوال، از متخصصان در مورد مزایا و معایب هر کدام سوال کرده ام.

چه تفاوت هایی بین این سه وجود دارد؟

صابون نواری یک پاک کننده جامد است، در حالی که ژل دوش و شستشوی بدن پاک کننده های مایع هستند. اگر تشخیص تفاوت بین ژل دوش و شستشوی بدن برای شما سخت است، در اینجا باید به موارد زیر توجه کنید:

ژل دوش قوام ژل مانند دارد، در حالی که شستشوی بدن می تواند کرم تر باشد. دکتر مایشا جونز، مدیر ارشد دانشمند بخش مراقبت شخصی آمریکای شمالی Procter & Gamble، یک شرکت محصولات مصرفی که شامل برندهای مراقبت شخصی و بهداشت است.

کدام یک را برای پوست خود انتخاب کنید؟

بیایید ابتدا فشار را کاهش دهیم: هنگام استفاده از صابون، ژل دوش یا شستشوی بدن هیچ انتخاب درست یا نادرستی وجود ندارد.

 سابرینا هنری، دانشمند اصلی در Aveeno، یک تولید کننده محصولات مراقبت از پوست، می گوید: همه چیز به ترجیحات شخصی و دانستن اینکه کدام گزینه برای نوع پوست شما بهترین است بستگی دارد.

همچنین باید در نظر داشت که محصولات خاص هر یک از سه دسته را می توان به روش های مختلف ساخت. همانطور که گفته شد، در اینجا کلیاتی در مورد هر یک از آنها وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.