طراحی مدرسه بر روند تدریس و یادگیری دوره چالش ها و ترجیحات خاص چوب

چگونه طراحی چوب روسی خشک مدرسه بر روند تدریس و یادگیری تأثیر می گذارد؟

درک روندها و روش‌های طراحی آموزشی فعلی کلید طراحی فضاهای سالم برای دانش‌آموزان است تا ظرفیت‌های اجتماعی و تحصیلی خود را توسعه دهند.

اگر به سیر تحول طراحی مدرسه در طول زمان نگاه کنیم، می بینیم که هر دوره چالش ها و ترجیحات خاص خود را دارد.

چالش اصلی امروز در طراحی مدرسه، ایجاد فضاهایی است که بتواند محیط های یادگیری باز را که تنوع فضاهای یادگیری، تعامل اجتماعی و پایداری را در بر می گیرد، ادغام کند.

به نظر می‌رسد چوب الوار روسی صنعت معماری دائماً به دنبال مواد و روش‌های جدیدی است که پایداری را بهتر در خود جای دهد. یکی از موادی که در آزمون زمان ایستاده است و در عین حال فضایی برای نوآوری پیدا کرده است، چوب است.

در این زمینه، بریتیش کلمبیا (کانادا) به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات چوبی در جهان متمایز است و تعدادی از استراتژی‌ها را برای به حداکثر رساندن استفاده از آن در طراحی پایدار با موفقیت به کار گرفته است.

یک مثال قابل توجه که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت، استفاده از چوب در مدارس است.

چوب

انتخاب چوب روسی به عنوان ماده اصلی برای طراحی مدرسه باعث ایجاد محیط های آموزشی بهینه و سالم برای دانش آموزان، معلمان و کارکنان می شود.

این ماده علاوه بر پایداری، تجدیدپذیر و حمایت از اقتصادها و جوامع محلی، قوی، بادوام است و به راحتی قابل اصلاح یا نوسازی است.

بریتیش کلمبیا (پیش از میلاد) مرزهای طراحی و ساخت چوب را پیش می‌برد و به مدارس امکان دسترسی به فناوری‌های پیشرفته را می‌دهد.

“استفاده از چوب روسی شیراز در مدارس پیش از میلاد” توسط معماران thinkspace و مهندسان Fast + Epp، به عنوان یک راهنمای مفید برای افراد یا سازمان هایی در نظر گرفته شده است که در مورد استفاده از چوب در مدارس کنجکاو هستند که در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

معرفی عناصر چوبی با اندازه‌ها و ابعاد مختلف عمدتاً به دلیل پیشرفت فناوری و پذیرش در بین جامعه طراحی و مسئولان ساختمان بود.

  • منابع:
    1. Tutoring with Timber: Using Wood in Schools
  • تبلیغات: 
  1. راهکار فرمانده ارتش برای سرکوب اغتشاشگران
  2. ماجرای قتل عام پولدارها یک جهان را شاد کرد
  3. چگونه یک آجر سفالی توانست دنیا را متحول کند؟!
  4. با مصرف پرتغال خونی از سرطان خون جلوگیری کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.