شربت گیاهی لاریس در پاکسازی بدن تاثیرگذار می باشد

و شربت بدون قند؟
اگر نسبت استاندارد 1 قسمت شربت به 7 قسمت آب را رعایت کنیم، در هر 200 میلی لیتر لیوان کمتر از 18 گرم شکر تولید می شود.

شربت گیاهی لاریس از پرفروش ترین برند در زمینه شربت های گیاهی می باشد.

خوشبختانه، کاروان سیویتام نیز به نظر می رسد که فکر می کند کمی دیوانه شده است. متأسفانه بسته بندی را با این کار تطبیق نداده اند، اما نوع جدیدی را روانه بازار کرده اند!

کاروان سیویتام 0% یک شربت لیموناد بدون قند اضافه است. اونوقت بهتره؟ از یک طرف، بله: در اینجا یک لیوان فقط کمتر از 2 گرم شکر دارد. این یک پیشرفت قابل توجه است. از سوی دیگر، این نوع لیمونادهای شیرین شده مصنوعی هنوز هم معایب خود را دارند.

هیچ کالری ننوشید
نکته پایانی که در مورد همه شربت ها و نوشابه ها صدق می کند این است که بهتر است کالری مصرف نکنید.

دلیل این امر بسیار ساده است: قبل از اینکه متوجه شوید جمع می شود. می توانید چند لیوان شربت را در کوتاه ترین زمان بنوشید، زیرا کاملا سیر کننده نیست. با این حال، نتیجه این است که به زودی انرژی بیشتری از آنچه تصور می کنید دریافت می کنید.

و بله: آن ذرات کوچک واقعاً می توانند تفاوت ایجاد کنند. طعم های شیرین در نوشیدنی شما همچنین باعث می شود که شما به این نوع شیرینی عادت کنید.

این امر یادگیری یک الگوی غذایی سالم را بسیار سخت تر می کند. پس از همه، “قاب مرجع” شما همچنان به سمت شیرینی شدید تمایل دارد.

جایگزین های شربت
اگر گهگاه بخواهید چیزی غیر از لیوان های آب خسته کننده بنوشید چه کار می کنید؟ خوشبختانه، گزینه های زیادی وجود دارد که بسیار سالم تر و هنوز هم خوشمزه هستند. یکی از گزینه ها این است که به سراغ آب طعم دار بروید. شما می توانید با میوه ها و گیاهان تازه بی نهایت متفاوت باشید. علاوه بر این، بسیار خنک تر از آن شربت بسیار شیرین است.

چای سرد خانگی نیز یک گزینه عالی است اگر در تابستان به چیزی با طراوت علاقه دارید. هنوز چیزی شیرین تر دوست دارید؟ سپس شربت خود را بدون شکر درست کنید! به این ترتیب می توانید بدون هیچ نگرانی از یک نوشیدنی با طراوت لذت ببرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.