دزد حرفه ای گوجه فرنگی در هنگام سرقت جان باخت

گیاهان گوجه فرنگی در مکان هایی با زهکشی خوب رشد می کنند که در اکثر مناطق آفتاب کامل دریافت می کنند. روز pH خاک باید کمی اسیدی باشد.

صدها گونه گوجه فرنگی وجود دارد که مناسب هر آب و هوا، مکان باغ و سلیقه است. گوجه فرنگی هایی هستند که در 55 روز می رسند و انواعی که برای تولید محصول خود به سه ماه هوای گرم نیاز دارند.

برخی درختان انگور تولید می کنند که اگر با هرس نگهداری نشوند، 25 فوت پراکنده می شوند، در حالی که برخی دیگر در زمان بلوغ تنها 8 اینچ ارتفاع دارند.

اندازه میوه ها از کوچکی به اندازه تیله تا بزرگی به اندازه گریپ فروت متغیر است. و مجموعه ای از رنگ ها! با وجود انواع بسیار زیاد، چگونه یکی یا آنهایی را که برای باغ شما مناسب است انتخاب می کنید؟

آیا تنوع در عادت رشد مشخص است یا نامشخص؟ مشخص کنید که گیاهان گوجه فرنگی تا ارتفاع معینی رشد می کنند و سپس متوقف می شوند.

آنها در مدت زمان نسبتاً کوتاهی گل می دهند و میوه می دهند. گونه های نامشخص گوجه فرنگی در تمام فصل رشد رشد می کنند، گل می دهند و میوه می دهند.

گوجه فرنگی یکی از محبوب ترین محصولات در بین باغبان های خانگی است و دلیل خوبی هم دارد: گوجه فرنگی نه تنها خوشمزه و همه کاره است.

بلکه رشد نسبتاً آسانی دارد و ارزش بالایی را برای فضایی که اشغال می کند، باز می گرداند. هیچ گوجه فرنگی خریداری شده در فروشگاه نمی تواند با طعم یک گوجه فرنگی رسیده در انگور که در اوج رسیدگی از باغ چیده شده است مقایسه شود.

گوجه فرنگی گیاهی چند ساله در مناطق استوایی بومی خود، متعلق به خانواده شب بو (Solanacae) و بومی آمریکای مرکزی و جنوبی است.

گوجه فرنگی در قرن شانزدهم در غذاهای اروپایی ظاهر شد، اگرچه تا قرن هجدهم در آنجا محبوبیت پیدا نکرد زیرا این باور رایج بود که سمی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.