با استفاده از سرکه خرما ماسک صورت برای لایه برداری درست کنید

به احتمال زیاد اخیراً کلمه سرکه را زیاد شنیده اید. کلمات “سرکه خرما” و “سرکه سفید” ممکن است زمانی که در حال تحقیق در مورد چگونگی درمان بیماری یا یادگیری نحوه از بین بردن بوی بد در خانه خود بودید ظاهر شده باشند. اما فریب نخورید، علیرغم این واقعیت که هر دو محصول سرکه نامیده می شوند، آنها دقیقاً قابل تعویض نیستند.

واضح ترین تفاوت بین این دو رنگ آنهاست. سرکه سفید، که گاهی اوقات به آن سرکه مقطر یا روح نیز می گویند، شفاف است و سرکه خرما قهوه ای است. سرکه سفید استاندارد حاوی 4 تا 7 درصد اسید استیک و 93 تا 96 درصد آب است. از تخمیر الکل غلات به دست می آید. طعم تند و ترش دارد و می تواند یک غذای اصلی آشپزخانه برای ترشی سبزیجات، پخت و پز و پخت باشد. سرکه سفید همچنین دارای خواص ضد میکروبی است و یک پاک کننده و ضد عفونی کننده عالی در اطراف خانه است.

سرکه خرما
همانطور که قبلا ذکر شد، سرکه خرما قهوه ای و اغلب کدر است. حاوی 5 تا 6 درصد اسید استیک و 95 تا 94 درصد آب است. از خرد کردن سیب، استخراج مایع و سپس طی یک فرآیند تخمیر دو مرحله ای ساخته می شود. می توان از آن به عنوان سس، ماریناد و برای وینگرت استفاده کرد، همچنین می توانید مقداری را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا به انواع بیماری ها مانند کاهش وزن، سلامت قلب و شوره سر کمک کند. سرکه سیب به دلیل مزایای اضافی میوه موجود در آن، ارزش غذایی بیشتری دارد. اینها راه های مختلفی هستند که ACV می تواند برای سلامتی شما مفید باشد. اگر می‌خواهید خودتان آن‌ها را امتحان کنید، حتماً گزینه‌های ارگانیک و خام را انتخاب کنید، مانند این.

نکته اصلی این است که می خواهید از سرکه خرما در آشپزخانه و از سرکه سفید برای تمیز کردن اطراف خانه استفاده کنید. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که هر دو ماده بسیار اسیدی هستند و باید در حد اعتدال استفاده شوند و همیشه با آب رقیق شوند. حالا دیگر کاربردهای خانگی سرکه سفید را که هرگز در مورد آنها نمی دانستید، بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.