استفاده از رومیزی ترمه اصفهان به عنوان هدیه به مهمانان خارجی دولت

لطفا قبل از خرید میز خود را اندازه بگیرید، اندازه رومیزی معمولا بزرگتر از اندازه میز است.

چگونه یک رومیزی ترمه اصفهان مناسب را محاسبه کنیم؟

مرحله 1: عرض و طول جدول را اندازه گیری کنید.

مرحله 2: اندازه مناسب سفره را به صورت زیر محاسبه کنید:

طول سفره = طول میز + طول قطره x 2

عرض سفره = عرض میز + طول قطره x 2

پارچه ضد آب

این رومیزی نرم و بادوام از پارچه پلی استر درجه یک با پوشش ضد آب ساخته شده است. تمام مایعات برای تمیز کردن آسان به صورت مهره ای روی هم قرار می گیرند.

از میز خود محافظت کنید

محافظت از میز در برابر خراش ها و لکه های روزانه، سایش و پارگی، مناسب برای استفاده روزمره، شام رسمی و غیر رسمی. این رومیزی بادوام ضد روغن، ضد لک، ضد خش و ضد آب است. بدون نشتی، آن را به محافظ مناسبی برای روکش میز شما تبدیل می کند.

کار بدیع

سفره ما توسط صنعتگران ماهر ساخته شده است. سجاف با حاشیه تا شده و دوخت ظریف طراحی شده است تا از ظاهری زیبا و بدون نخ های گشاد اطمینان حاصل کند. مطابقت با تختخواب، دستمال سفره و رومیزی موجود است.

رومیزی به راحتی تمیز می شود. هنگامی که روی سفره آب یا لکه ای وجود دارد، فقط با پارچه مرطوب آن را پاک کنید و بعد از هر وعده غذایی نباید آن را بشویید. اگر روی پارچه لکه های زیادی داشت، بهتر است بعد از آبکشی لکه ها و سپس خشک شدن از آن استفاده کنید.

من متوجه شده ام که این روزها صاحبان خانه های بیشتری  رومیزی را  انتخاب می کنند، و من می خواستم برخی از دلایل آنها را به اشتراک بگذارم. من مطمئناً به کسی نمی گویم که چه چیزی را برای خانه خود باید انتخاب کند یا نباید انتخاب کند، اما همانطور که احتمالاً از عنوان این پست حدس زده اید، من از طرفداران پر و پا قرص کوارتز هستم. همانطور که من می بینم، بسیاری از کانترهای کوارتز دارای مزایا هستند و معایب زیادی ندارند.

قبل از شروع، دانستن اصول اولیه هر دوی این مواد رومیزی ضروری است. گرانیت یک سنگ طبیعی است که برای ایجاد اسلب و کاشی استخراج، آسیاب و صیقل داده می شود. رومیزی می تواند در رنگ ها و الگوهای متفاوت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.