اسانس وانیل + قیمت خرید فروش

اسانس وانیل محصولی پر‌ کاربرد است که از گل های ارکیده تهیه می‌شود. البته این گل گونه‌ های بسیار متفاوتی دارد که تنها از تعداد محدودی از آن ها اسانس وانیل تهیه و تولید می گردد. قیمت خرید فروش این‌ محصول تحت تاثیر عواملی مانند میزان خلوص اسانس، مقدار محصول بسته بندی شده و غیره متفاوت خواهد بود. شکوفه های ارکیده ی وانیل فقط یک روز عمر می‌کنند، از همین رو کشاورزان در همان روز گل ها را چیده و جهت تولید اسانس آماده می نمایند. به همین علت می باشد که این محصول پس از زعفران به عنوان گران ترین ادویه جهان محسوب می شود. اسانس وانیل در امور خوراکی و غیر‌ خوراکی قابل استفاده می باشد.

اسانس وانیل + قیمت خرید فروش

اسانس وانیل

اسانس وانیل اسانس وانیل به صورت وسیعی در امور پخت و پز، تهیه عطر و آروما تراپی استفاده می‌ گردد، اما بسیاری از اشخاص درباره فواید این محصول اطلاعاتی ندارند. هم‌ اکنون به توضیحات مختصری درباره اسانس وانیل خواهیم‌ پرداخت که عبارت است از:

 1. خواص آنتی اکسیدانی: خاصیت آنتی اکسیدانی این اسانس سبب خنثی نمودن رادیکال های آزاد شده و بدن را در مقابل خطرات ساییدگی و پارگی مصون می دارد. آنتی اکسیدان ها موادی می باشند، که به پیشگیری آسیب های سلولی کمک خواهند کرد.
 2. تقویت میل جنسی: اسانس وانیل سبب ترشح برخی از هورمون ها مانند تستوسترون خواهد شد و این امر به اشخاصی که از مشکلات جنسی رنج می برند، کمک خواهد کرد.
 3. جلوگیری‌ از رشد سلول های سرطانی: این محصول دارای خواص ضد سرطانی‌ می‌ باشد. این عصاره به پیشگیری از رشد سرطان قبل از بروز توده در بدن کمک خواهد کرد و آن را به عنوان راه درمانی طبیعی برای سرطان تبدیل می نماید. در حقیقت این محصول از رشد سلول های سرطانی جلوگیری‌ می‌کند.
 4. پیشگیری از عفونت: برخی از مواد تشکیل دهنده اسانس وانیل مانند اوژنول و غیره قادر به جلوگیری از عفونت ها خواهد بود.
 5. خاصیت ضد افسردگی: این محصول به عنوان دارویی جهت مقابله با افسردگی و اضطراب استفاده خواهد شد. این اسانس دارای خاصیت آرام بخشی برای مغز بوده که سبب بهبود اضطراب، استرس و درمان‌ بی خوابی خواهد شد.
 6. ضد‌ التهاب: اسانس وانیل میزان التهابات را کاهش خواهد داد. در واقع همه ی بیماری ها با مقداری التهاب همراه است و متخصصان با جدیت درباره تأثیرات التهاب بر سلامتی اشخاص و کاربردهای پیشگیرانه پزشکی تحقیق می نمایند. بنابراین وانیل دارای خواص آرام بخش می‌باشد و سبب کاهش اضطراب و التهابات خواهد شد و اسانس وانیل را به ماده ای ضد التهاب تبدیل می نماید.
 7. کاهش فشار خون: خواص آرام بخشی این عصاره روی بدن این امکان را به شما خواهد داد که با آرامش ذهن و بدن، فشار خون را به شیوه طبیعی کاهش دهید. فشار خون بالا زمانی اتفاق می‌ افتد که بیش از حد به رگ های خونی فشار وارد گردد و سبب ایجاد فشار زیادی روی قلب شود.

از جمله کاربرد های دیگر این محصول در امور خوراکی می‌ توان به شیرین نمودن و طعم دادن به قهوه، انواع لبنیات، نوشابه‌ های‌ گاز دار، کیک‌ها و مواد خوراکی پخته‌ شده و غیره اشاره کرد. همچنین از جمله کاربرد‌ های اسانس گیاهی وانیل در امور غیر‌ خوراکی می‌توان به خواص رایحه دهنده و یا به عنوان کامل کننده عطر و غیره اشاره نمود.

اسانس وانیل تهران

اسانس وانیل تهران اسانس وانیل تهران به عنوان یکی از تولید کنندگان‌ بنام در این‌ عرصه شناخته شده است. کارخانجات تولید کننده اسانس وانیل در کشور، از بهترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده نموده و با بهره گیری‌ از دستگاه های جدید به تولید این عصاره به شیوه طبیعی اقدام کرده اند. وانیل به عنوان یکی از چاشنی های بی‌ نظیر جهت پخت انواع کیک و شیرینی محسوب می‌ شود. اسانس وانیل،‌ محصولی گیاهی می باشد و به صورت طبیعی و ارگانیک خواهد بود. کارخانه اسانس وانیل‌ تهران، این محصول را به صورت مایع و کاملاً طبیعی در بازار های کشور به فروش خواهد رساند،‌ اما فروش محصول از طریق سایت تنها به صورت عمده بوده‌ و فقط به کارخانه داران صنایع دارویی،‌ مواد غذایی و غیره تعلق خواهد داشت.

کشور سوئیس به عنوان اولین تولید کننده اسانس وانیل محسوب می شود و پس‌از آن در ایران نیز شروع به تولید و عرضه نمود. بهترین ظرف جهت نگهداری این محصول، ظروف شیشه ای می‌‌ باشد و کارخانه اسانس تهران در این جهت تلاش کرده است و بسته بندی های گوناگونی را برای اسانس فراهم‌ نماید.

قیمت اسانس وانیل با توجه به این که بازار دچار نوسان های گوناگونی می باشد، مشخص نبوده و در حال تغییر است. قیمت این محصول متناسب با ویژگی های خاصی تعیین می گردد که از جمله این خصوصیات عبارت است از:

• شرکت تولید کننده اسانس

• سطح کیفیت اسانس

• نوع بسته بندی اسانس

• نوسانات قیمت ها در بازار

• حجم خرید و نحوه خرید اسانس وانیل

• و غیره

اسانس وانیل طبیعی

اسانس وانیل طبیعی اگر‌ پیرامون تهیه اسانس وانیل طبیعی شک و شبهه ای دارید، خودتان می توانید نسبت به تهیه محصول در منزل اقدام نمایید. هم‌ اکنون به توضیح مختصری درباره نحوه تهیه این محصول خواهیم پرداخت. مواد لازم جهت تهیه اسانس وانیل عبارت است از:

 • وانیل
 • گلیسیرین
 • بطری شیشه ای درب‌ دار
 • چاقو

نخست گلیسیرین را درون بطری شیشه ای بریزید. پس از آن غلاف وانیل را با استفاده از چاقویی تیز برش داده و مغز را از پوسته جدا نمایید. سپس مغز وانیل و پوسته را به گلیسرینی که در بطری شیشه ای ریخته اید اضافه نمایید. درب بطری را به صورتی ببندید که ذره ای هوا به درون بطری نفوذ نکند.

این ترکیب را به مدت ۶ الی ۷ هفته در یک مکانی تاریک و خنک نگهداری کرده تا اسانس وانیل به غلظت کافی برسد.

اسانس وانیل خوراکی

اسانس وانیل خوراکی اسانس وانیل خوراکی به دو گروه اسانس وانیل پودری و اسانس وانیل مایع تقسیم می‌ شود، که هر کدام کاربرد های گوناگونی دارند. در حقیقت بر اساس کاربرد آن ها گاهی از اسانس وانیل مایع و در برخی موارد از اسانس وانیل پودری استفاده خواهد شد. همان طور که‌‌ می دانید که عطر و طعم وانیل بسیار تند می باشد،‌ بنابراین در هر دو مورد میزان مصرف این محصول می‌بایست بسیار اندک باشد. اگر از اسانس مایع استفاده می‌ نمایید تقریبا ۲ الی ۳ قطره و اگر از اسانس پودری استفاده دارید به میزان نوک قاشق چای‌خوری از محصول را مصرف نمایید.

در‌این مقاله به اطلاعاتی درباره انواع‌ وانیل ها و‌ کاربرد های آن ها دست یافتید. اگر‌ متقاضی خرید این محصول‌ می باشید، از طریق ارتباط با سایت ما معلومات خود را ارتقا داده و از طریق ارتباط با مشاوران ما،‌ نسبت به خرید محصول مورد‌ نظر‌ اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.